Říjen 2010

Volno!!!!!!

28. října 2010 v 13:16 | bibr |  Týdenní články
Ahojky lidičky, jak je? (budu čekati na odpověď). A co pa budete děla o prázkách?? Musím konstatovat že tento týden byl úža. A dneska je vlastně ten svátek.... 28.10. vzniklo ČESKOSLOVENSKO. Takže díky tomu že vzniklo československo tak maj všichni volno. Jupí

Tak pp bibr

Katy Perry-teenage dream

27. října 2010 v 19:06 | bibr |  Písničky

Ahojky

26. října 2010 v 17:45 | bibr |  O blogu
CHTĚLA BYCH SI UDĚLAT TROCHU POŘÁDEK VE SVÉM BLOGU!!!!!!! MYSLÍM ŽE MŮJ BLOG BY MĚL BÝT KONEČNĚ NĚJAK USPOŘDANÝ. (PÍŠU JEN SAMOU PRAVDU) TAKŽE ČLÁNKY BUDU VYDÁVAT KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK PÁTEK NEBO SOBOTU ALE ASI VE ČTVRTEK A NĚKDY TŘEBA I JINDY (JEN PŘÍPADNĚ) ALE TO SAMOZDŘEJMĚ OHLÁSÍM. ROZHODLA JSEM SE ŽE STRAŠIDELNÉ HISTORKY BUDU PSÁT JAK KDY A SAMOZDŘEJMĚ BUDU SLEDOVAT WEBY A VŠECHNO MOŽNÉ A POTOM VÁM BUDU DÁVAT HLÁŠENÍ.
ČAUKY MŇAUKY BÍBR


The sims 3 - PO SETMĚNÍ

25. října 2010 v 17:54 | Bibr 13 |  The sims 3

Ahojky, tento článek je především určen fanouškům všech dílů populární hry THE SIMS. Ale nejnovější a nejhranější díl je The sims 3. Už k němu vyšli dva dodatky (Cestovní horečka, Povolání snů). A teďka nastupuje na řadu další dodatek PO SETMĚNÍ. Jak už Vám napovídá název hry zábava začíná hlavně večer. V dodatku PO SETMĚNÍ můžete dělat spoustu dalších aktivit např.založit si svou kapelu, můžete být upírem a bydlet v mrakodrapech. Je to super dodatek vím to protože jsem ho hrála. Byla jsem na předváděčce v klubu JETSET ANDĚL. Bylo to tam super, výborná zábava,      povídání si ,seznamování a nakonec celé akce jsme dostali i propisky a krásné plakáty.                                              

Nový dodatek PO SETMĚNÍ vychází už 29.10. 2010

Ahojky


Záhada o Barborce-strašidelná historka

9. října 2010 v 10:24 | Bibr |  Týdenní články

Ahojky 1. straidelná historka je tu.

Pozor tuto historku mi vyprávěla příbuzná na chatě.


MÁ ZNÁMÁ JE UČITELKA A TAK JELI NA LIPNO NA LYŽÁK. JELI DO JEDNOHO TAKOVÉHO HOTELU. PŘES DEN VŠE BYLO V POŘÁDKU ALE VEČER SE ZAČALI DÍT VĚCI........

BYLA NA POKOJI S KOLEGOU A NA JEDNOU ZAČAL NĚKDO BUŠIT NA SKŘÍŇ A TAK TA MOJE ZNÁMÁ ŘEKLA TOMU KOLEGOVI ABY OTEVŘEL TU SKŘÍŇ TAK ON OTEVŘEL A NIKDO TAM. A NAJEDNOU ZAČAL NĚKDO NEHTAMA KLEPAT NA DVEŘE TAK ONA ŘEKLA AŤ SE TAM DE PODÍVAT ŽE TO BUDE ASI NĚJAKÉ DÍTĚ. aLE KDYŽ ŠEL CHODBOU TAK SVĚTLO SE NEROZSVÍTILO A NAJEDNOU NĚCO PROLETĚLO NA BALKÓNĚ NĚCO ČERNÉHO. A ONA SE LEKLA A ŘEKLA MU ,,KDYŽ UŽ STOJÍŠ TAK ZAVŘI I TEN BALKÓN". RÁNO SEŠLI NA SNÍDANI A POSLOUCHALI OSTATNÍ STOLY S UČITELI A S UČITELKAMI. JEDNA UČITELKA ŘIKALA ŽE SE ŠLA V NOCI VYKOUPAT A NAJEDNOU SE JÍ ŽÁROVKA ROZLETĚLA NA TISÍCE STŘÍPKŮ. DRHÁ UČITELKA ZASE ŘIKALA ŽE V NOCI SE JÍ JEN TAK ZAPNULO RÁDIO TAK VSTALA A VYPNULA HO LEHLA SI A ZASE SE JÍ ZAPNULO TAK HO VYNDALA ZE ZÁSUVKY A LEHLA SI A ZAČALO HRÁT.... A KDYŽ TO POVÍDALA TAK V TU CHVÍLI TAM ŠEL PAN DOMÁCÍ A TA MOJE ZNÁMÁ SE ŠLA ZEPTAT CO TO JE TADYTO ŽE SE NIKDO V NOCI NEVYSPAL. A ON ŘEKL,, TAK TADYTO JE NAŠE BARBORKA " ONA PRÝ NESTRAŠÍ JEN O SOBĚ DÁV VĚDĚT. ONA UMŘELA V TOMTO HOTELU A ZABIL JÍ JEJÍ MANŽEL PTŽ HO PODVÁDĚLA NOSILA DLOUHÉ ŠATY A COPY A ON JÍ DRŽEL ZA TY COPY A POTOM JÍ PODŘÍZL A ONO JAK JÍ TO BOLELO TAK MLÁTILA DO SKŘÍNĚ.


Doufám že se vám tato historka líbila a jestli ano tak nezoufejte bude ještě další.

S pozdravem Bíbr


Kesha-Take It Off

6. října 2010 v 19:43 | Bibr |  Písničky


Ahojky u mého druhého blogu.

5. října 2010 v 20:28 | Bibr |  O blogu

Ahojky u mého druhého blogu (adresa furt stejná). Díky že jste sem zavítali. Jak vidíte tak tento příspěvek Aje můj první a klidně k něu můžete připsat komentář. Chtěla abych aby jste sem chodili a chodili rádi. A proto tady budou písničky atd. Ale největší oříšek budou strašidelné příběhy které sem budu dávat kažý měsíc. Termín neni určen na první povídku prostě si to musíte hlídat. přísaham že to nebudu opisovat z časopisů.

A na závěr možná i pár písniček.

S pozdravem Bíbr.