Březen 2011

Emmy Starr

30. března 2011 v 4:00 | bibr13 |  The sims 3
Emmy Starr je velmi populární osoba. Je též zaměstnavatelkou mé siminky, která pracuje u filmu, to je jeden z několika důvodů proč se s ní přátelím. Jinak je velmi bohatá a je upírka to uvidíte na jedné z fotek. A má 4 společenské hvězdičky.

Tak tohle je Emmy StarrEmmy Starr přistižena!! Milování ve výřivce?? Proč ne.Tak tahle je dalšíTak a teď v klubu.Ona je upírkaTak co tu máme dál?A ještě jedna.
V záři reflektorů.

Toto bylo děláno v Gimpu, není to gimpem, že je tam tak malá velikost písma, ale to je mnou. Předělávat už se mi to nechce.
PP Bíbr

Já to vím!!!

29. března 2011 v 20:07 | Bibr13 |  O blogu
Ahoj, takkže asi Vás zajímá proč nepíšu tak dlouho článek, tak já Vám to teda řeknu, protože chystám novej článek k Simíkům a musim to upravovat a ještě to nemam moc zažitý pracovat s těma programama. Omlovám se, ale jsinak to prostě nejrychleji to tady bude zítra, ale nevím. Pokusím se aby to tady bylo co nejdříve.
Díky za pochopení

Na plný plyn

21. března 2011 v 5:00 | Bibr13 |  O blogu
Ahojky, tak jsem zase tady. Rozhodla jsem, že nějaké rubriky dám úplně někam do pryč. Např. PONDĚLNÍ a ČTVRTEČNÍ -SOBOTNÍ ČLÁNKY a TV PROGRAMY. Taky jsem usoudila, že začít rubriky Z MÉHO ZVÍŘECÍHO DENÍČKU a tu rubriku jak jsem chtěla fotit psy na ulici není dobrý nápad. Jestli rozjedu nějakou zvířecí rubriku, tak to bude jen o psech, protože o téch vím nejvíc. Rozhodně chci víc oživit rubriku THE SIMS 3. Někdy tento týden se o to pokusím a dám sem další fotečky z hry tentokrát bude popisována 5ti-hvězdičková osůbka (vysvětlím v článku o simíkách). Rozhodně mám též v plánu rozjed novou rubriku, která bude o knížkách.
Pro má SBé-
URU,
ofiko si tě mažu ze svého SBé. Sice nemohu posoudit jestli jsi mi nechodila na blog, ale články jsi mi teda fakt nekomentovala. Naposledy komentovaný článek byla 26.1. 2011 a to bylo po upomínce, kterou jsem Ti napsala na blog. Takže si tebe z SBé definitivně mažu.

Jinak děkuji mým SBéčkům, že vydrželi mé pozastaveni, a že mi i někteří navštěvovali blog.

Můj blog je zase funkční.

PP Bíbr

POZASTAVIT

7. března 2011 v 19:21 | Bibr13 |  O blogu
Takže, jak Vám napověděl článek musím pozastavit blog z důvodu, že mě to prostě nebaví. Přijde mi to spíš jako povinnost než jako radost. Takže asi zhruba na týden pozastavm a podle toho jak se mi bude chtít příští pondělí, tak uvidím potom asi blog pozastavím na dobu neurčitou. Teďka víc hraju SHL, a tak moc nechodim na blog.
pp Bíbr


POZASTAVENO