Květen 2011

Jak často o ní přemýšlíte?

31. května 2011 v 15:17 | Bibr |  Diskuzní kroužek
Ahoj, založila jsem si novou rubriku, která se jmenuje Diskuzní kroužek. Budu tam psát svůj názor na různě věci a vy do komentářů potom můžete napsat svůj názor. Ale už se přesuneme k dnešnímu tématu.

TÉMA: Smrt
Jak často nad ní přemýšlíte? Sebevrazi pořád a potom vidíte jak to vypadá. Myslím, že každý občas přemýšlí nad smrtí. Nevím jaká sebevražda by byla nejmíň bolestivá a hodně rychlá. Někteří lidi si myslí, že by se nedokázali zabít, ale když jste každý den ve stresech nebo v depresích, tak není těžké si udělat uzel, přivázat provaz k lustru a potom se oběsit.
Smrt je i užitečná, bez ní by nebyla rovnováha na světě. Všechno by bylo přemnoženo, i když někdy není nutné aby smrt nastala. Např. autonehoda. Není moc příjemné ztratit přítele nebo někoho blízkého.
Když někdo leží v nemocnici a žije jenom díky přístrojům, bylo by pro vás težké ho nechat odpojit? Řekla bych, že je to dost těžká otázka, když pořád věříte v to, že se váš blízký uzdraví.

Pozastavit

3. května 2011 v 16:32 | Bibr13 |  O blogu
Prostě, jedu do Francie, zrovna teď se balím a nemám moc času se tady vypisovat. Musím tedy pozastavit.

Pozastaveno


Moje 1.

1. května 2011 v 15:43 | Bibr13 |  Týdenní články
Tak, už jsem se odhodlala napsat mou první povídku. Není žádná suprová, ale vždy je vše poprvé. Povídka je o zážitku. Možná vás to nebude bavit, ale buďte schvovívaví, je to má 1. povídka. Prosím, potřebuju hlánout →http://my--super--crazy--world.blog.cz/1104/8-kolo-sonf-o-nej-film