Červen 2011

4teens

20. června 2011 v 17:46 | Bibr 13 |  Týdenní články
Česká televize uvedla nový sedmidílný seriál 4TEENS. Tento seriál popisuje teenagery a jejich svět v jejich světle. Každý díl je vázaný na jedno dobrodružství. Musím se přiznat, že jsem tento seriál objevila až teď. Minulý týden jsem viděla jeden díl s názvem LYŽÁK. V tom díle jsem ještě ty postavy moc neznala, ale uchvátilo mě to tak, že jsem se musela podívat i na ostatní díly. Povětšina herců, kteří tam hrají nejsou známí aspoň ne teda hlavní role. Myslím ty teenagery, ale myslím, že kdyby došlo na učitele nebo na rodiče, tak byste určitě někoho znali.

Proč mě tento seriál uchvátil?
Konečně někdo vymyslel seriál, který bude naznačovat život nás teenagerů. Když se na to podíváte vidíte přesně chování, které je ve třídách, ale i v normálním životě, který je pro teenagery někdy občas těžký.
Uchvátilo mě to i díky doplňkům. Název mi totiž přijde úplně výborný nápad. Úplně vystihli to co by měli vystihovat :D. Název je zajímavý, přesně víte co tím chtějí říct, není to pro žádné důchodce, ale pro mladé lidi. Další věc, která mě uchvátila je písnička, která se naprosto hodí do seriálu. Charlie Straight- School beauty queen .
Názvy dílů:
1/7 Svět jako prkno
2/7 Zuřivá reportérka
3/7 Školní kapela
4/7 Na útěku
5/7 Lyžák
6/7 Ples
7/7 Byla to soda
Pořad běží od 20:00 na ČT1.
Udělejte si zítra čas a koukejte se od osmi na jedničku, myslím si, že většinu z Vás to uchvátí, jako to uchvátilo mě.


Je to tu!

8. června 2011 v 18:09 | Bibr 13 |  The sims 3
Ahoj, nový datadisk k THE SIMS 3 je tady, HRÁTKY OSUDU nastoupili na trh v červnu, byla jsem pozvaná i na předváděčku, ale něco mi do toho vlezlo.
Mám základní informace o HRÁTKÁCH OSUDU, nepsala jsem to já, dostala jsem to emailem, ať to zveřejním.

Část 4.: Sdílení vzpomínek, videokamery a chemické hokus-pokusy
Vedle mnoha nových aktivit a možností k obohacení všech fází životů vašich simíků, nabízí dodatek The Sims 3 Hrátky osudu také nové způsoby zaznamenávání a sdílení výjimečných životních okamžiků a vzpomínek na ně. A jaký lepší způsob jejich navození a prožití si dovedete představit, než prostřednictvím kouzel chemie?! Přesně tak, slyšíte dobře - simíci nyní mohou míchat lektvary s neobvyklými účinky.

Sdílení vzpomínek

Leovy první krůčky, středoškolský ples krásné Palomy, divoká rozlučka se svobodou milovníka ženských půvabů Franka - to jen pár příkladů výjimečných momentů, které mohou vaši simíci zaznamenat, a ještě lépe, podělit se o ně s přáteli. Přehled vzpomínek simíků je uchováván ve vlastním albu každého z nich a prohlížet ho je možné na panelu Simologie. Mnoho vzpomínek k připomenutí určité události se ve formě stylizovaného obrázku uchovává automaticky.

Focení

Můžete si také vytvářet vlastní vzpomínky prostřednictvím nástroje k zachycení výjimečných okamžiků na fotografii. S jeho pomocí zachytíte jakýkoli moment v životě vašich simíků kdykoli se vám zamane. Tím však vaše možnosti nejsou vyčerpány. O nashromážděné vzpomínky se můžete podělit s přáteli online na Facebooku nebo na webových stránkách The Sims 3. Stačí jen rozkliknout detail dané vzpomínky a zvolit příslušnou možnost.

Videozáznamy

Někdy není obyčejná fotka to pravé ořechové. Pokud nastane v životě vašich simíků skutečně mimořádný okamžik, možná zatoužíte zachytit jej na video, abyste si poté mohli připomenout každý jeho detail. Aby si simíci mohli pořídit vlastní videozáznam, musí nejprve vlastnit videokameru, kterou lze jednoduše zakoupit v nákupním módu. Dobrá rada - čím lepší kamera, tím delší záznamy s ní lze natáčet, takže se vyplatí u nákupu trochu přemýšlet.
Jakmile jsou simíci připraveni natáčet, mohou vstoupit použitím videokamery do speciálního módu zobrazení z vlastního pohledu a začít zaznamenávat vše, co mají v záběru. Ukazatel stopáže zobrazuje údaj, kolik času pro záznam ještě zbývá. Jakmile je dosaženo limitu, kamera se automaticky vypne.
Po natočení videa se v inventáři simíků objeví disk, který si mohou přehrát na svých supermoderních televizích. Aby se v těchto vzpomínkách, zachycených na video, lépe orientovali, můžete jim disky libovolně pojmenovat. Prarodiče velmi potěší, když se budou moci podívat na video s vnoučaty a manželské páry simíků si mohou po letech připomenout svůj svatební den.

Chemické reakce

Trochu toho, trochu tamtoho… lehce protřepat, mírně promíchat… copak nám z toho vznikne? Vaši simíci nyní mohou uplatnit a dále si vylepšit logické schopnosti při plnění nový úkolů, které jim nabídne chemická laboratoř. Ať už budou bádat nad ideálním složením dosud neznámého lektvaru nebo provádět pokusy mícháním již známých látek, vytvoření pořádného "cloumáku" bude pro ně otázkou chvilky. Jakmile simík vynalezne nebo cíleně vytvoří lektvar, objeví se tento v jeho inventáři. Simíci s pokročilejšími schopnostmi logického uvažování mohou dokonce namixovat z lektvarů nápoje a nabízet je jiným nic netušícím simíkům. Obrovské množství různých lektvarů, které lze objevit, je zárukou toho, že na vaše chemicky nadané simíky a jejich "oběti" čeká spousta mimořádně zajímavých okamžiků!

Doufám, že jste se dozvěděli to co potřebujete.