Jak jsem poznala cestu za lepším životem!!!

7. ledna 2012 v 0:31 | Bibr |  Týdenní články
Rozhodla jsem se tedy, že poprvé a ještě nevím jestli naposledy, napíšu článek na týdenní téma. Je to tedy téma "CESTA ZA LEPŠÍM ŽIVOTEM". Chvilku jsem přemýšlela, jakým způsobem to mám nepsat, jestli ve formě povídky, nebo nějaké úvahy a rozhodla jsem se pro povídku. Už předem myslím, že se mi to nepovede, a tak unesu plnou kritiku, kterou mi napíšete dolů do komentářů.


Sedím ve škole, jen poslouchám jak sekunda po sekundě, minuta po minutě a hodina po hodině ubývají. Říkám si, už jen dvě hodiny, to vydržíš. Zrovna máme češtinu. Nevím co si ti učitelé myslí, že mě to snad zajímá? Sousedka v lavici mi zrovna chybí, takže si nemůžu ani s nikým povídat, nebo dělat kraviny. Do zadu se také otáčet nemůžu. Sakra tady je to jako ve vězení. Zrovna přemýšlím o tom, že možná i v tom vězení je to lepší. Zrovna jsem docílila přemýšlení a najednou mě vyruší učitelka a začne na mě řvát "Proč neděláš to cvičení co jsem zadala?". Já na to drze odpovím " Udělám si ho doma, upozornila jste nás snad na to, že si ho jinde než tady udělat nemůžeme?". Učitelka ztichla, chvíli přemýšlela a začala ječet na všechny. Naším rozhovorem u mě ztratila respekt. Ta vochechule mi řekla, že s ní mám jít do kabinetu. Když mě tam dotáhla, zadala mi úkol abych napsala můj názor na to," jak si zlepšit život". V hlavě si myslím "OMG, to zas bude den."
Odpoledne jsem usoudila, že bych měla udělat ten referát. Začala jsem přemýšlet. Nějak mě nic nenapadalo, a tak jsem skočila na google a snažila jsem se vyhledat nějaký referát. NIC, google mi našel jen zlevněné pobyty, u kterých bylo napsáno "Tento zlevněný pobyt Vám zaručeně změní život.". Koukám a vlastně je tam jeden odkázek, kliknu a vida. Přečetla jsem si to a říkám, tak už mám referát.
Slyším odemykat zámek. MATKA!!!! Měla zase výbornou náladu, nechápu jak to dělá. Přišla a pozdravila mě, pomuchlovala se se mnou a začala tam se mnou řešit ten referát, ona mi normálně zakázala ho zkopírovat a řekla mi "Paní učitelka měla asi důvod, proč ti dát tento referát, takže do večera zákaz počítače, napíšeš to v ruce!!". Koukala jsem na matku jak z jara. Vypnula jsem comp, vzala si papír, tužku a zasedla ke stolu. Po minutce jsem vyhrkla "áááááááá". V tu chvíli se ve mě cosi probudilo. Začala jsem psát a nemohla jsem přestat, prostě to ze mě všechno vyjelo. Dala jsem to přečíst matce a ta byla na1dčená.
Myslím, že tímto referátem úča docílila toho čeho chtěla. Ona po mě chtěla abych se stala lepším člověkem, abych pochopila smysl život, chtěla abych našla CESTU ZA LEPŠÍM ŽIVOTEM. Našla jsem v sobě pozitivního člověka!!!


No, takže! Tahle povídka je strašná mám z tí horzný pocit, ale když už jsem jí psala tak dlouho, tak jí sem dám :-P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Jasan 100% (69)

Komentáře

1 rekmar rekmar | Web | 7. ledna 2012 v 8:45 | Reagovat

Zajímavý článek a díky za skvělou poznámku k mému blogu. Tvé články taky vypadají zajímavě a na tento budu také chodit často, ale bohužel si tě musím přidat do reklam Jinak bych na tento blog nechodil vůbec. Díky :-)  :-D

2 lenkafashion lenkafashion | 7. ledna 2012 v 18:18 | Reagovat

Super článok ! ;)

3 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 9. ledna 2012 v 21:44 | Reagovat

Náhodou, povídka se mi líbila, ale spíš mi to přijde jako recese, výtlem mám slušný. :D  :D  :D V první větě ti chybí, co to vlastně ubíhá (předpokládám, že čas).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama