Červen 2012

Droga jménem čokoška!!+ Co jsem si koupila v Brně? video

26. června 2012 v 16:27 | Bibr13 |  Týdenní články
Čáu, takže čokoláda... To je sladkost, pro kterou bych klidně mohla zabíjet. Je to jediná droga, která je pro mě nutností. Bez čokolády bych byla stracená. Řekla bych, že čokoláda je u nás doma pořád a nemyslím je nějakou tabulku čokolády Milka, ale mám na mysli Nutelu atd.
Čokoláda je tak rozšířena, že se začala dělat v mnoha podáních např. čokoláda s oříšky, bílá čokoláda, čokoláda a karamelem atd.
Bohužel dostala se na trh i taková čokoláda, která chutná jako vymačkané ponožky. Nevím jestli jste ji někdy měli, ale pokud ne a nevíte, jak ji máte poznat, tak kdyý si jdete koupit čokoládu a nechcete utrácet a sahnete po nějaké, co stojí 8KČ v plné ceně, taky asi nebude pravá. To je první tip, který vám dám. Druhý tip, který mohu poradit, je ten, že se budete dívat na složení. Když tam bude malé procento přidaného kakaa je to špatně, myslím si, že nějaké minimum je 30 nebo 40%. A tak prosím, kupujte si radši dražší, ale kvalitnější čokoládu.

Druhá část:
Takže tady je slibované video, které je o tom, co jsem si koupila v Brně.... Nezapomeňte se podívat na můj druhý blog kisslipstick.blogspot.cz

Krása večerní Prahy a kouzlo Muzejní noci-video

12. června 2012 v 15:52 | Bibr13 |  Týdenní články
Čáu,
takže dneska bych vám chtěla představit můj další článek na téma týdne a vůbec představit sebe.
Musím říct, že jsem vlastně vůbec neřekla ve videu, proč jsem to zařadila do článku, který je na téma týdne a to je krása. Protože jsem si vlastně všimla, jak je večer Praha krásná a v těch muzejích byla taková jiná atmoška, nikde nebyla cítit negativní energie a prostě to byl krásný pocit. Ještě jsem se byla občerstvit, takže to byla taky krásný pocit, ale teď už k videu.
PS: prosím buďte schpvívvaví, jestli se vám to bude líbít, klidně mohu natočit i další :-D.

Tak pápá

Spíš (NE)normálnost

6. června 2012 v 15:31 | Bibr13 |  Týdenní články
Ahoj,
takže zase jsem tady nebyla. Přiznám se, že nemám námět na to něco psát. Ale myslím si, že bych časem mohla začít točit videa, napiště mi, jestli byste je na blogu uvítali.
Taky teďka rozjíždím blog na blogspotu, který bude asi spíše pro slečny, protože je o módě a o líčení, ale mohlo by se tam časem najít i něco pro pány. Ale potřebuji na rozjezd nějaké fanoušky, a kde jinde je sehnat, než na blogu, který má celkem dobrou úspěšnost, a proto vás ochotné prosím, aby se mi podívali na můj druhý blog. (adresa blogu kisslipstick.blogspot.com). Ale teď už k článku.