Listopad 2012

Když nás obklopí samota....

26. listopadu 2012 v 21:03 | Bibr |  Diskuzní kroužek
Ahoj, dnes bych vám chtěla říct (napsat :-)), co dělám, když jsem doma sama a mám volnou chvilku a nemám, co dělat. Toto je teda můj tip pro vás.

1) Nejdřív práce, potom zábava!
Učení nebo věci do práce? Komu by se to chtělo dělat. Ale věřte mi, čím dřív to uděláte, tím to bude lepší. Ti co mě dobře znají, si určitě musí klepat na čelo, že zrovna já tohla píšu, ale poslední dobou se tím začínám řídit (snažím se). Taky mě nebaví, sednout si v neděli nad učení a dělat si úkoly nebo se učit, ale když některý den přijdu ze školy vyřízená a jsem ráda, že si sednu, tak bych opravdu nezvládla dělat ještě úkoly do školy.

2) Co takhle cvičení?
Pro někoho asi další tip, který určitě nevyužije. Já si ale naopak myslím, že jít cvičit do nějakého fitka není úplně k zahození. Pro někoho je fitko mučírna, ale pro mě je to příjemné odreagování. Domů potom půjdete s výbornou náladou, vypráclým sexy tělem a možná třeba i s nějakým chlapíkem, který se vám zalíbil a vy jemu. Doporučuji i bazén a můžete jít klíďo i s kamarádkou.

3) Voňavá a zralá do postele
Když nemáš úplně nejlepší náladu a nejsi ničeho schopná, pomůže voňavá koupel. Vlez si do vany, která je napuštěna horkou vodou a dej si do ní nějakou pěnu do koupele nebo sůl do koupele aj. vymoženosti (doporučuji šumivé tabletky z Yves Rocher, krásně provoní celou koupelnu). Lehni si tam a relaxuj, klidně si čti i knížku nebo si můžeš pouštět uklidňující hudbu. Když si nechceš dávat nic do koupele, klidně si zapal voňavé svíčky, ty místnost také krásně provoní, jen pozor abys nevyhořela. Po takové koupeli se ti určitě bude chtít spát. Ráno budeš krásně odpočatá a určitě budeš mít dobrou náladu.
Pokuď bys chtěla relaxovat, ale nechceš být zalezlá doma, jdi do solné jeskyně. Je to tam vážně super a klidně můžeš vzít i nějakou kamarádku, aspoň si pokecáte.

4) Zábavné, ale návykové
Určitě bych doporučila hru The Sims. Pokuď se doma nudíš, pořiď si tuhle PC hru, která tě určitě dostane. S ní den ubíhá velmi rychle. POZOR- EXTRÉMĚ NÁVYKOVÁ, zkuste a zjistíte, že se od počítače nebudete moct odtrhnout.
Kdyby někdo neměl zájem zrovna o Simíky, může zkusit hru Dobyvatel, která je vědomostí a je online, tudíž se nic nemusí instalovat a stane se z vás chytřejší člověk. Odkaz na můj článek- http://bibr13.blog.cz/1201/dobyvatel-hra-ktera-vami-zaclouma

5) Pro nás dámy
když jsme se konečně zbavily svých milovaných protějšků, proč si nevyrazit s kamarádkou na nákupy? A teď se blíží Vánoce, takže dámy, máte o důvod víc, proč prolézt několik obchůdků a nějak fešně se oháknout a koupit něco k Vánocům svému příteli nebo své rodině.

6) Pro krásu
Co si takhle napatlat na obličej masku a čekat, že budeš krásnější? To je přece také relaxování. Dej si na obličej tvou oblíbenou masku, na oči plátky okurek (salátových), zabalte se do županu a poslouchejte si hudbu. Budete krásnější a až vás uvidí váš drahý, tak vás snad ani nepozná.
Nemáte rádi dávání si masek na obličej, můžete volný čas strávit třeba jen líčením se a vymýšlením, co si vezmete na sebe další den do práce nebo do školy.

Ufff, to bylo ale dlouhé :-D doufám, žýe se vám to líbilo a u dalšího článku ahooj

To, co potřebuji každý den aneb má kosmetická každodenní rutina

21. listopadu 2012 v 18:41 | Bibr |  Týdenní články
Ahoj dívky, nevím, jestli sledujete beauty videa, ale pokud ano určitě znáte tento TAG. Pro ty, kteří neznají hned vysvětlím.
Jde o to, že ukážu, co používám každý den za pleťovou kosmetiku. Určitě vám také trošku něco ke každému z produktů napíšu, zda ten konkrétní produkt doporučuji nebo ne.
Tak jdeme ne to :-)
Ráno si samozřejmě vyčistím zuby, ale o tom teď psát nebudu, někdy udělám článek o mé zubní péči. Obličej si omyji klasickým tuhým mýdlem, abych dostala pryč zbytečnou mastnotu a nečistoty. Pak si vezmu svou micelární vodu. Je naprosto výborná, je dělaná přesně na mou pleť (mastnější, mladou a aknózní), sice tato micelárka není úplně nejlevnější (290KČ/250ml), ale opravdu funguje, bohužel nevím, jestli se dá koupit normálně v lékárně, protože já jí mám od své kosmetičky. Určitě na ní udělám recenzi.
Po vstřebání micelárky, si nanesu denní krém od Avonu. Taky ho mohu doporučit, je taky výborný. Má být s matujícím efektem, což bych řekla, že splňuje. Je spíš hutnější a krémovější a to mám radši než gelové textury. Myslím si, že bude super i na zimu. Doufám, že mi to na obličeji nezmrzne. (cena je asi 120KČ ve slevě)
Když se krém vstřebá, nanáším make-up atd.
Večer se většinou odličuju před koupáním.
První začnu odličovat oči dvoufázovým odličovačem od Ryoru, který určitě všichni znáte. Je opravdu super, krásně vše odlíčí a nedráždí oko a oční okolí. Cena je také fajn (já ho měla asi za 85KČ, ale nejsem si jistá).
Make-up, tvářenku atd. odlíčím princeznovskou pěnou pro děti z drogerie DM. Na tuto pěnu určitě bude recenze, ale chci říct, že bych jí nedoporučila. (cena je cca 80KČ)
Pak znovu nanesu micelárku a noční krém. Používám klasický Dove, protože mi na mou citlivou pleť vyhovuje a hezky vyživuje. (cenu vám nepovím, ale tipla bych asi tak 100KČ)
Tak to je moje péče o pleť. Pokud byste chtěli nějakou konkrétní recenzi na nějaký produkt, který jsem jmenovala, napiště, klidně jí napíšu.
Tak čáu holky a mějte se fajn :-)

Recenze- ŠAMPUK Jumping Juniper

7. listopadu 2012 v 18:12 | Bibr13 |  Diskuzní kroužek
Ahoj, jsem tu s recenzí šampuku. Já vlastním,bohužel, Jumping Jupiter.