Když nás obklopí samota....

26. listopadu 2012 v 21:03 | Bibr |  Diskuzní kroužek
Ahoj, dnes bych vám chtěla říct (napsat :-)), co dělám, když jsem doma sama a mám volnou chvilku a nemám, co dělat. Toto je teda můj tip pro vás.

1) Nejdřív práce, potom zábava!
Učení nebo věci do práce? Komu by se to chtělo dělat. Ale věřte mi, čím dřív to uděláte, tím to bude lepší. Ti co mě dobře znají, si určitě musí klepat na čelo, že zrovna já tohla píšu, ale poslední dobou se tím začínám řídit (snažím se). Taky mě nebaví, sednout si v neděli nad učení a dělat si úkoly nebo se učit, ale když některý den přijdu ze školy vyřízená a jsem ráda, že si sednu, tak bych opravdu nezvládla dělat ještě úkoly do školy.

2) Co takhle cvičení?
Pro někoho asi další tip, který určitě nevyužije. Já si ale naopak myslím, že jít cvičit do nějakého fitka není úplně k zahození. Pro někoho je fitko mučírna, ale pro mě je to příjemné odreagování. Domů potom půjdete s výbornou náladou, vypráclým sexy tělem a možná třeba i s nějakým chlapíkem, který se vám zalíbil a vy jemu. Doporučuji i bazén a můžete jít klíďo i s kamarádkou.

3) Voňavá a zralá do postele
Když nemáš úplně nejlepší náladu a nejsi ničeho schopná, pomůže voňavá koupel. Vlez si do vany, která je napuštěna horkou vodou a dej si do ní nějakou pěnu do koupele nebo sůl do koupele aj. vymoženosti (doporučuji šumivé tabletky z Yves Rocher, krásně provoní celou koupelnu). Lehni si tam a relaxuj, klidně si čti i knížku nebo si můžeš pouštět uklidňující hudbu. Když si nechceš dávat nic do koupele, klidně si zapal voňavé svíčky, ty místnost také krásně provoní, jen pozor abys nevyhořela. Po takové koupeli se ti určitě bude chtít spát. Ráno budeš krásně odpočatá a určitě budeš mít dobrou náladu.
Pokuď bys chtěla relaxovat, ale nechceš být zalezlá doma, jdi do solné jeskyně. Je to tam vážně super a klidně můžeš vzít i nějakou kamarádku, aspoň si pokecáte.

4) Zábavné, ale návykové
Určitě bych doporučila hru The Sims. Pokuď se doma nudíš, pořiď si tuhle PC hru, která tě určitě dostane. S ní den ubíhá velmi rychle. POZOR- EXTRÉMĚ NÁVYKOVÁ, zkuste a zjistíte, že se od počítače nebudete moct odtrhnout.
Kdyby někdo neměl zájem zrovna o Simíky, může zkusit hru Dobyvatel, která je vědomostí a je online, tudíž se nic nemusí instalovat a stane se z vás chytřejší člověk. Odkaz na můj článek- http://bibr13.blog.cz/1201/dobyvatel-hra-ktera-vami-zaclouma

5) Pro nás dámy
když jsme se konečně zbavily svých milovaných protějšků, proč si nevyrazit s kamarádkou na nákupy? A teď se blíží Vánoce, takže dámy, máte o důvod víc, proč prolézt několik obchůdků a nějak fešně se oháknout a koupit něco k Vánocům svému příteli nebo své rodině.

6) Pro krásu
Co si takhle napatlat na obličej masku a čekat, že budeš krásnější? To je přece také relaxování. Dej si na obličej tvou oblíbenou masku, na oči plátky okurek (salátových), zabalte se do županu a poslouchejte si hudbu. Budete krásnější a až vás uvidí váš drahý, tak vás snad ani nepozná.
Nemáte rádi dávání si masek na obličej, můžete volný čas strávit třeba jen líčením se a vymýšlením, co si vezmete na sebe další den do práce nebo do školy.

Ufff, to bylo ale dlouhé :-D doufám, žýe se vám to líbilo a u dalšího článku ahooj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Jasan 100% (69)

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 1. prosince 2012 v 12:26 | Reagovat

Teda, tentokrát ses překonala. :-) Pěkný článek!

3 Eduard Nud Eduard Nud | 11. května 2015 v 16:13 | Reagovat

K bodu Zábavné, ale návykové. Řídím se pravidlem, nedělat nic, co je návykové, i kdyby to byl Čapek, Neruda nebo Havel. Sebekvalitnější dílo mě pak závislosti nezbaví. Fuj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama